czwartek, 13 maja 2010

'Remember now' short movie made for Chanelvideos via youtube.com

'Remember Now' short movie made by Karl Lagerfeld is truly amazing. It was made to promote Chanel Cruise 2010/2010 Collection in Saint-Tropez. All you can see there are beautiful Chanel clothes with a hippie vibe and classy 2.55 purses, models playing characters from the past: Jane Birkin, Brigitte Bardot.. and since I adore these stars and the the times of 60's and 70's, it was so fun to watch. What's the best Magdalena Frackowiak- our polish model- is playing BB. After watching it all I am dreaming about is glamorous summer in Saint-Tropez. Unfortunately, now all I can do is learning to my exams which are still lasting till the last days of May. That's the reason I'm not writing anything on my blog, but when the May is over- I'm back! P.S Enjoy watching the Film!

'Remember Now', krótki, 16 minutowy film wyreżyserowany przez Karla Lagerfeld'a jest fanastyczny. Zrobiony został z myślą promocji kolekcji Chanel Cruise w Saint-Tropez. Wszystko co możecie tam zobaczyć to piękne ubrania Chanel z duszą hippie, klasyczne torebki 2.55, modelki grające charaktery z przeszłości: Jane Birkin, Brigitte Bardot.. i odkąd uwielbiam te gwiazdy i czasy lat 60'tych, 70'tych, świetnie oglądało mi się ten filmik. Co najlepsze- Magda Frąckowiak, nasza polska modelka, gra BB. Teraz jedyne o czym marzę to glamour'owe lato w Saint-Tropez. Niestety, jedyne co teraz mogę robić to uczyć się na kolejne egzaminy, które będą dla mnie trwały do ostatnich dni Maja. To właśnie powód mojej nieobecności na blogu, ale kiedy ten miesiąc się skończy- jestem spowrotem! P.S Miłego oglądania Filmu!

17 komentarzy:

martiarti pisze...

Swietny film! Czekamy na Twój wielki come back;D

Malena pisze...

Właśnie obejrzałam - absolutnie genialny!

Anonimowy pisze...

genialny jako promo Chanel, treści głębszej niestety tu nie widzę. :)

LumpexoHoliczka pisze...

kopalnia inspiracji !!!!

:)

Monika P. pisze...

kingaaaa: Bo tu tylko właśnie o to chodzi, to nie ma być film o głębszej treści, jak w kinie, to materiał promocyjny kolekcji:)

Anonimowy pisze...

spodziewałam sie czegoś lepszego, ale podobają mi się klimat i ubrania;)

Modomanka pisze...

Cudowny film, zakochałam się w nim ;-)

Marta pisze...

powodzenia!

Anonimowy pisze...

kurcze, Magda jest strasznie podobna do B.B!-zawsze myślałam,że Lara S. bardziej...no ale po zobaczeniu filmu, to chyba ona nawet bardzie;)film jest naprawdę kopalnią pomysłów-te sukienki, te żakiety, biżuteria-CUDO! Po obejrzeniu tego filmiku, Magda oficjalnie została( jak na razie;D) moją ulubioną modelką-jest przepiękna...

Kathy pisze...

Świetny film!

Monika P. pisze...

Anonimowy: Ja też już od dawna widziałam potencjał Magdy:) Jej uroda jest rzeczą dość kontrowersyjną, często ludzie komentują kształt jej szczęki, ale ja myślę, że to jest to, co sprawia, że jest wyjątkowa. I jest piękna:) Z resztą cały czas myślę, że polskie i rosyjskie modelki są najlepsze, reprezentują delikatny, słowiański typ urody, z alabastrową jasną cerą:)

riennahera pisze...

Po trzech minutach jestem tak znudzona, że oglądanie tego czegoś dalej wydaje się torturą :/

Kasia pisze...

świetny film :)!

Paula from myowncatwalk-p.blogspot.com pisze...

Karl jest genialny ! Właśnie trafiłam na Twój blog - I like it :D

http://www.myowncatwalk-p.blogspot.com/
Zapraszam do obejrzenia mojego... może zasilisz grono moich drogich 16 followersów :P

Zapraszam :D

Haayi pisze...

no film świetny i inspirujący!

FASHION-VERONIQUE pisze...

grecute blog!
I opened a new fashion blog too, I hope u'll be one of my followers:-)

http://lifegivemefashion.blogspot.com
at style!

nathalie pisze...

Niesamowity film... ^^