piątek, 15 kwietnia 2011

Vogue Inspiration

Photobucket
Photobucket
PhotobucketPhotobucket
old Vogue

A while ago I was looking at some of my old Vogue's and got inspired by some of the photos. Here are a few ones. They make me feel like Summer is around the corner. Stripes, red nails, sandals, shorts and summer dresses. The last photo is showing a perfect, classic make up for the glamorous evening with a final touch of beautiful perfume.

Jakiś czas temu przejrzałam kilka z moich starych Vogue'ów i sporo zdjęć, które w nich znalazłam, zainspirowały mnie na nowo. Wstawiam kilka z nich. Patrząc na nie czuje się, że lato jest tuż za rogiem. Paski, czerwone paznokcie, sandałki, szorty i letnie sukienki. Ostatnie zdjęcie ukazuje idealny makijaż na czarujący wieczór, których nieodłącznym elementem są piękne perfumy.

5 komentarzy:

cukier do kawy pisze...

czyli paski jak zwykle w modzie;) ale to dobrze, bo lubię;)

zapraszam:
www.cukierdokawy.trafri.net

Anonimowy pisze...

Zawsze chciałam sobie kupić zagranicznego Vogue'a, ale zawsze odrażała mnie cena. Och tak i jeszcze córeczka Cavallego, bóstwo. Szkoda, że taka słaba jakość zdjęć.

http://garderobaekscentryczki.blogspot.com/

Rudziara pisze...

Zmotywowałaś mnie do zajrzenia do moich:) W każydym razie...trench w poprzedniej notce jest mega! I genialnia sceneria! Gdzie to było robione?

Sofismatos pisze...

perfumy są jak niewidzialny podpis dla kobiety. idealny manuskrypt osobowosci wyrażony w klku nutach zapachowych.

A moda jak zwykle zatacza koło.

Monika P. pisze...

Rudziara: Dzięki! Zdjęcia robione były na dziedzińcu szkoły baletowej w Poznaniu;)

Sofismatos: Pięknie powiedziane!