wtorek, 28 lutego 2012

In the Spirit of Marilyn Monroe

Photobucket
wearing H&M sequin dress, Stradivarius nude pumps & faux fur vest, Mango quilted bag

Sequin dresses. They perfectly reflect the light, gently sparling under the layer of it. Marilyn Monroe was a big fan of shiny, sequin dresses. She loved getting all the attention at the parties she decited to go to and this was one of the ways to do it. I've seen so many pictures of her wearing it. Also that kind of dresses were captured in some of my favourite movies and most recent Armani video ad with Karolina Kurkova.
It makes me think about warm, parisian evenings, walking down the street. Well, no wonder- there is a reason why it's called 'The City of lights'. Only if I could turn this vision into reality..;)

Cekinowe sukienki. Idealnie odbijają światło, delikatnie błyszcząc pod jego osłoną. Jedną z fanek świecących sukienek była Marilyn Monroe. Uwielbiała w ten sposób zwracać całą uwagę na siebie, na imprezach, na które uczęszczała. Widziałam wiele jej zdjęć, gdy miała na sobie tego typu sukienkę. Były one również uchwycone w niektórych z moich ulubionych filmów i w ostatniej reklamie Armaniego, gdzie modelką była Karolina Kurkova.
To wszystko sprawia, że myślę o ciepłych, paryskich wieczorach, przechadzając się jego ulicami. Nie bez powodu Paryż nazwany jest "Miastem Świateł". Gdybym tylko mogła teraz moją wizję zmienić w rzeczywistość..;)
A Wy lubicie takie sukienki?

7 komentarzy:

AdrianaAndrea pisze...

Uwielbiam cekiny!:)

SayYouDontLoveMe pisze...

zdjęcie ma świetny klimat ;)

Anonimowy pisze...

Idealnie! :) Powrót w wielkim stylu, czekam na kolejne zestawy:)
Nie wiem jak Ty to robisz, że nie kupujesz ton ciuchów, a mimo to wyglądasz po prostu zjawiskowo. Czekam na jakieś propozycje na co dzień:)

Anonimowy pisze...

Chciałam jeszcze spytać, na jakie okazje Ty nosisz cekinowe sukienki? Może pokazesz tez jakies swoje zakupy na nadchodzący sezon? :)

Monika P. pisze...

Dziękuję!:)
Cekinowe sukienki zimową porą są dobre na praktycznie każdą okazję, urodziny, zwykłą imprezę. Każde wieczorne wyjście:)
Oh, nie mam ich jeszcze zbyt wiele, ale chętnie pokażę to, co kupiłam!

G. pisze...

Tej zimy sama pokochałam cekiny, świetnie nadają się na wieczorne wyjście, a nawet na co dzień są fajnym uzupełnieniem stroju :)

Marta pisze...

Lubie ale nie na sobie:)