niedziela, 14 października 2012

Inspired by American style

Photobucket
Photobucket Photobucket Photobucket
wearing Victoria's Secret football inspired blouse, DIY Wrangler shorts, LA full cup, aviator sunglasses

While I was in the U.S, it was all about trying new things, new styles. Here, in Poland, my style is more chic, feminine, sometimes I also like to add a little bit of rock'n'roll feeling to it. Back in the summer, I opted for some more casual outfits from time to time, while I was not working. Putting little black dress on, a pair of converse shoes, cat eye or aviator sunglasses, my favourite watch and I am ready to go!
Here, I am wearing football-inspired blouse, which I actually one of the treasures I found at Victoria's Secret!
With the girls, we 'invested' in full caps and will keep it forever as a memory of our first trip to the America;)!

Something, that I can definitely say, is that every part of the United States, has a different style, when it comes clothes people are wearing. New Yorkers are obsessed with studs this season! I kinda digged this style too. In the next post , I will show you some studded goodies I got.

Do you want me to create a post about my road trip too and different parts of the U.S that I saw?

Enjoy your day:)!


Podczas mojego pobytu w Stanach, wszystko "kręciło się" wokół próbowania nowych rzeczy, stylów. Tutaj, w Polsce, dobieram rzeczy w sposób bardziej kobiecy, czasami dodając do tego coś "z pazurem", nutką rock'n'roll'u. Latem wybierałam coś bardziej prostego i wygodnego. Casual'owa mała czarna, conversy, para kocich okularów lub klasycznych aviatorów,  mój ulubiony zegarek i byłam  gotowa do wyjścia!

Tutaj mam na sobie bluzkę, inspirowaną amerykańskim footballem. która była jedną z moich zdobyczy podczas zakupów w Victoria's Secret;)

Razem z dziewczynami,"zainwestowałyśmy" w full capy, które zatrzymamy już na zawsze, jako wspomnienie naszej pierwszej podróży do Ameryki;)!

Coś, co mogę powiedzieć z pewnością, to, że każda część U.S.A ma w sobie inny styl, mając na myśli ubrania, które Amerykanie wybierają. Nowojorczycy mają obsesję na punkcie ćwieków w tym sezonie! Ćwieki dodane są do większości ubrań, w każdym sklepie. Wiele z tych rzeczy baardzo przypadły mi do gustu. W następnym poście pokażę wam kilka "dobroci", które wybrałam;)

Czy chcielibyście też, żebym napisała coś o moich wakacyjnych podrózach, po różnych częściach U.S.A?

Miłego dnia:)!

4 komentarze:

Anonimowy pisze...

This footbal blouse are so sweet. I waiting for another post form USA.

Anonimowy pisze...

chcemy chcemy :D fajnie że piszesz!

catiushka

T.S.Z. pisze...

uwielbiam opisy podróży po tym kraju wiec czekam z niecierpliwością na Twoje opisy :)

Monika P. J'adore Fashion pisze...

zabieram się do pracy;)