niedziela, 18 sierpnia 2013

Red Pants, Red Lips

wearing Primark red crepe pants,  H&M t-shirt, Christian Dior "Ara Red" lipstick, Michael Kors Watch, Maja Sablewska for Mohito necklace
Along with that red Christian Dior lipstick, these cigarette pants are my favourite find in London. I wish I could wear them all the time!

4 komentarze:

Anonimowy pisze...

Wyglądasz tu genialnie! Pięknie Ci w długich włosach, czy mogłabyś polecić jakąś dobrą maskę odżywczą? Mam także pytanie odnośnie t-shirtu- czy jest z nowej kolekcji? Można go jeszcze dostać? Cieszę się, że wróciłaś! :)

Monika P. J'adore Fashion pisze...

Dziękuję, ale miło mi to słyszeć! Ja też bardzo się cieszę, że w końcu dodaję nowe posty na bieżąco:)!!

Co do maski do włosów, ja używam WAX. Raz w tygodniu, na kilka godzin przed myciem, staram się też nakładać na włosy olej kokosowy. Warto 'zainwestować' we wcierkę do włosów "Jantar", jeśli chcesz, żeby szybko Ci rosły. Po umyciu, na końcówki używam też olejek arganowy:)

T-shirt jest z letniej kolekcji, możesz spróbować go poszukać, jednak z tego co wiem, rozszedł się dniach:( Może znajdzie się cos jeszcze na allegro lub ebay'u? Jeśli nie, to w Internecie jest wiele ofert nadruków na koszuli, pokaż im projekt i zrobią Ci taki;)!

Anonimowy pisze...

Dziękuję za tak szczegółową odpowiedź, z wielką chęcią wypróbuję te produkty :) Olejek arganowy nawet posiadam, nakładałam kiedyś na noc kroplę tego olejku na twarz dla nawilżenia i ukojenia... Czas wypróbować na końcówkach włosów :)

Monika P. J'adore Fashion pisze...

Moim zdaniem olejek arganowy jest super na końcówki, uelastycznia je i zapobiega rozdwojeniom włosów, wystarczy tylko kropelka:)

Co do oleju kokosowego, na efekty trzeba troszkę dłużej poczekać, ale po jakimś czasie od stosowania, włosy stają się nawilżone i pięknie błyszczą. Na początku może być Ci go ciężko zmyć, ale z czasem będzie łatwiej. I jeśli masz podatne na obciążenia włosy, najlepiej nakładać go od połowy długości:)

Pozdrawiam i pytaj o wszystko:))!